• Midweek Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 18.30-19.30 De Houtmoune
    vrijdag 18.45-19.45 De Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Attema, Sjoukje
    Benedictus-van Dijk, Baukje
    Leijendekker-van der Zaag, Geertina
    Poel, Jelly de
    Schat, Roelof
    Spriensma, Klaas
    Stellema, Jan-Teye
    Tamminga, Jelmer
    Vries, Hylke de
  • Technische Staf

    Geen informatie

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    19 dec.20:00Joure MW1 - Flamingo's MW1DoniahalSINT NICOLAASGA
    10 jan.20:00Flamingo's MW1 - LDODK/Rinsma Modeplein MW1De HoutmouneBUITENPOST
    16 jan.20:30Drachten/Van der Wiel MW1 - Flamingo's MW1SNIJ Noord HalDRACHTEN
    24 jan.20:00Flamingo's MW1 - TFS MW1De HoutmouneBUITENPOST
    31 jan.21:00Altijd Kwiek MW2 - Flamingo's MW1De SkansGORREDIJK
    7 feb.20:00Flamingo's MW1 - AVO MW1De HoutmouneBUITENPOST
    14 feb.21:00LDODK/Rinsma Modeplein MW1 - Flamingo's MW1De SkansGORREDIJK
    7 mrt.20:00Flamingo's MW1 - Joure MW1De HoutmouneBUITENPOST
    14 mrt.21:00TFS MW1 - Flamingo's MW1DûnoardHOUTIGEHAGE
  • Poulestanden Flamingo's MW1 (ZM Midweek)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein MW1220094
    2TFS MW1220074
    3Flamingo's MW1210132
    4AVO MW1210102
    5Altijd Kwiek MW23102-112
    6Drachten/Van der Wiel MW11001-10
    7Joure MW12002-70
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    29-11-2018AVO MW1 - Flamingo's MW116 - 14
    22-11-2018Flamingo's MW1 - Altijd Kwiek MW216 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Er werd op donderdagavond 29 november om 21.00 uur in Assen aangetreden tegen het plaatselijke AVO. Een “nieuwe” tegenstander. De geel-roden stonden vlot achter met 2-0. Eerst kon er redelijk worden gevolgd, later nam de thuisclub de benen. AVO kwam zelfs op 9-4. Het Flamingo-team wist echter [...]

    Read more

    De laatste wedstrijd in de zaal alweer. De eerste helft ging gelijk op, in de rust een kleine achterstand, 8-10. In een pittige wedstrijd werd er in het tweede bedrijf weinig gescoord. Eindstand 11-18. Doelpunten: Berber 4, Hendrik 2, Siebren 2, Hylke 2 en Munir 1. Baukje Benedictus

    Read more

    Een week later al de terugwedstrijd tegen Wordt Kwiek, nu in Jubbega dus. Het ging weer gelijk op. Ruststand 6-6. Na de rust slechts 4 doelpunten, een magere score vergeleken met een week eerder. Doelpunten; Jelly 3, Hendrik 3, Baukje en Jelmer beide 1. Baukje Benedictus  

    Read more

    Een onbekende tegenstander voor het midweekteam. Het werd een zeer spannende wedstrijd. Gelijkopgaand met een ruststand van 9-9. Na rust sloegen de bezoekers een gaatje. Eindstand 18-22. Doelpunten: Klaas 7, Hielke 2, Jelmer 2, Berber 2, Munir 2, Baukje, Sjoukje en Emiel allen 1 doelpunt. Baukje [...]

    Read more

    Gebrek aan scherpte zorgde aan het begin van de wedstrijd gelijk voor een te grote achterstand. Daardoor een ruststand van 11-7. De 2e helft gaf een duidelijk ander beeld. De achterstand werd weggewerkt. Toch was het laatste woord aan Nic. Zij liepen uit naar een eindstand van 19-13. Siebren speelde[...]

    Read more

    Tijdens het begin van de wedstrijd een gelijkopgaande strijd. Beide teams kwamen moeizaam tot scoren. Aan het einde van de 1e helft wist de thuisclub echter viermaal achter elkaar de korf te vinden resulterende in een ruststand van 8-3. In het tweede bedrijf ging het scoren aan Flamingokant iets [...]

    Read more

    Op de eerste donderdag van 2018 werd er aangetreden tegen Ritola. De uitwedstrijd tegen genoemde ploeg werd verloren, helaas was het nu niet anders. De bezoekers schoten met  scherp, de thuisclub helaas niet. Dit bracht de eindstand op 8-16. Doelpunten: Jelly 2, Sjoukje 2, Berber 2, Jan Teye 1 [...]

    Read more

    Op het veld werd er nipt verloren van OKO/Bies, nu in de zaal andermaal als tegenstander.Een vroege achterstand werd niet meer ingehaald wat resulteerde in een ruststand van 5-8. In het tweede bedrijf kwam de thuisclub tot 9-9.De laatste 15 minuten gaven een zeer spannende wedstrijd met uiteindelijk[...]

    Read more

    Deze wedstrijd werd gespeeld in Zuidlaren.Een gelijkopgaande strijd waarbij de geel-roden toch steeds achter de feiten aanliepen.Een beeld wat de gehele wedstrijd niet veranderde.De thuisclub kende een aantal scherpe schutters. Russtand 12-9. Na de break liep Ritola uit naar een eindstand van 20-13.[...]

    Read more

    De eerste thuiswedstrijd was tegen het Groningse Nic.Berber scoorde vroeg in de wedstrijd al middels een afstandschot en daarna via een doorloopbal.Sjoukje vervolgde met eveneens een afstander. Nic scoorde daarna de 3-1; vakwissel.Berber scoorde opnieuw tweemaal, doorloopbal en afstandschot Reinold [...]

    Read more

    1 van pagina 2

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum