• Pupillen D2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.30-18.30 uur Houtmoune
    woensdag 17.30-18.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    Afgeschermd
    Bosma, Ineke
    Goet, Rozemarijn
    Hoekstra, Mirian
    Hoekstra, Simone
    Koers, Mirthe
    Noordbruis, Kaj
    Stellema, Ulbe
    Veldhuis, Nikki
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Haverhoek, Hester
    Hesselink, Danielle
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    15 dec.10:00Drachten/Van der Wiel D2 - Flamingo's D2De DraitDRACHTEN
    12 jan.13:00Flamingo's D2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4De HoutmouneBUITENPOST
    26 jan.13:00Flamingo's D2 - NQL D1De HoutmouneBUITENPOST
    2 feb.10:00Flamingo's D2 - De Wâlden D2De HoutmouneBUITENPOST
    9 feb.11:00Flamingo's D2 - Wordt Kwiek D2De HoutmouneBUITENPOST
    16 feb.09:00De Wâlden D2 - Flamingo's D2De Hege WaldenOENTSJERK
    2 mrt.15:00Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 - Flamingo's D2RodenburghalLEEK
    9 mrt.14:00Flamingo's D2 - Drachten/Van der Wiel D2De HoutmouneBUITENPOST
    16 mrt.10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 - Flamingo's D2UtingeradeelhalAKKRUM
  • Poulestanden Flamingo's D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D23300226
    2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4110012
    3Drachten/Van der Wiel D2110022
    4Wordt Kwiek D23102-22
    5NQL D12011-21
    6De Wâlden D22011-111
    7Flamingo's D22002-100
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2018-12-08 00:00:00.00Flamingo's D2 - Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D20 - 8
    2018-12-01 00:00:00.00Wordt Kwiek D2 - Flamingo's D24 - 2
    2018-11-24 00:00:00.00Flamingo's D2 - De Wâlden D2 -
  • Wedstrijdverslagen

    Zaterdag 11 maart moesten de meiden van de D2 een belangrijke wedstrijd spelen , want ze konden kampioen worden. Er was veel publiek gekomen om naar de wedstrijd te kijken, ook Justine was er die niet mee kon doen, omdat ze net ziek was geweest. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden, de [...]

    Read more

    Om 10.15u vertrokken we in drie auto’s richting Sporthal Spikerboor 10 in Akkrum.Onderweg hadden we wel een winterse bui gehad maar ondanks dat kwamen we mooi op tijd in Akkrum aan.De meiden konden zich alvast omkleden in de kleedkamer waarna ze  door Emiel werden toegesproken.De algemene[...]

    Read more

    Zaterdag 12 november was de eerste wedstrijd in de zaal voor de D2.De D2 speelde een goede wedstrijd. Er werd goed vrijgelopen waardoor er goed kon worden overgespeeld.Hierdoor hadden ze veel mooie kansen en werd er al in de 1ste minuut gescoord door Lisa uit een afstandschot.Het spel bleef in het [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum