• Pupillen D2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.30-18.30 uur Houtmoune
    woensdag 17.30-18.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    RelatiecodeNaam
    NMG74X9Krol, Anouk

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamFoto
    Kuipers, Germer
    Pietersma, Theije
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1It Fean/Boelenslaan D11212006724
    2Flamingo's D2128132417
    3De Granaet D1127053314
    4Leeuwarden D1126061712
    5TFS D2125161911
    6Invicta D112228-426
    7De Wâlden D3120012-1180
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2024-03-16 00:00:00.00Invicta D1 - Flamingo's D211 - 11
    2024-03-02 00:00:00.00Leeuwarden D1 - Flamingo's D29 - 10
    2024-02-10 00:00:00.00Flamingo's D2 - It Fean/Boelenslaan D11 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie