• Pupillen D1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.30-18.30 uur Houtmoune
    woensdag 17.30-18.30 uur Houtmoune
  • Teamindeling

    Naam
    Boersma, Jayden
    Miedema, Isabella
    Veenstra, Jurrian

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische staf

    NaamFoto
    Land, Hendrik
    Schat, Myrthe
    Slingerland, Janco
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    11 feb.11:05WIK '34 D1 - Flamingo's D1De BoppeslachDAMWALD
    25 feb.16:15Flamingo's D1 - Hoogkerk/Nic. D1De HoutmouneBUITENPOST
    9 mrt.18:30De Waterpoort D1 - Flamingo's D1Sportpark SchuttersveldSNEEK
    11 mrt.13:00Flamingo's D1 - De Wâlden D1De HoutmouneBUITENPOST
    18 mrt.10:00DTL D1 - Flamingo's D1De YnsetHOLWERD
    1 apr.11:15Drachten/Van der Wiel D1 - Flamingo's D1SNIJ Noord HalDRACHTEN
  • Poulestanden Flamingo's D1 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Waterpoort D166004412
    2Hoogkerk/Nic. D155007010
    3De Wâlden D1740388
    4Drachten/Van der Wiel D17313197
    5DTL D1621305
    6Flamingo's D16105-542
    7WIK '34 D17007-870
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2023-01-28 00:00:00.00Flamingo's D1 - Drachten/Van der Wiel D13 - 16
    2023-01-18 00:00:00.00Hoogkerk/Nic. D1 - Flamingo's D121 - 2
    2023-01-14 00:00:00.00Flamingo's D1 - DTL D13 - 16
    2022-12-17 00:00:00.00De Wâlden D1 - Flamingo's D110 - 6
    2022-12-10 00:00:00.00Flamingo's D1 - De Waterpoort D14 - 14
    2022-12-03 00:00:00.00Flamingo's D1 - WIK '34 D18 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie