• Junioren A1 Veld

  • Teamsponsor

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag19.00 – 20.00 uur De Swadde
    woensdag 18.30 - 20.00 uur De Swadde
    vrijdag 18.00 – 19.30 uur De Swadde
  • Team indeling

    Naam
    Haan, Eska Marije de
    Haverhoek, Hester
    Leijendekker, Aris
    Paauw, Lieuwe
    Postmus, Kristine
    Slijk, Marieke van der
    Visser, Bas
    Wolf, Sietze van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Veer, Sydo van der
    Wolf, Wieger van der
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt.11:00Flamingo's A1 - De Wâlden A1Sportpark De Swadde
    26 okt.13:00Flamingo's A1 - Pallas '08 A1Sportpark De Swadde
  • Poulestanden Flamingo's A1 (A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1OKO/BIES A165105811
    2De Wâlden A164204210
    3Flamingo's A165013410
    4Hoogkerk/Nic. A2631277
    5Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg/Zunobri A1630346
    6DWA/Argo A16105-302
    7Quick '21 A16105-582
    8Pallas '08 A16006-570
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    12-10-2019OKO/BIES A1 - Flamingo's A116 - 14
    05-10-2019Flamingo's A1 - Sparta (Ze)/OWK/Rodenburg/Zunobri A116 - 12
    28-09-2019Hoogkerk/Nic. A2 - Flamingo's A18 - 13
    21-09-2019DWA/Argo A1 - Flamingo's A116 - 23
    19-09-2019Flamingo's A1 - De Wâlden A110 - 13
    14-09-2019Flamingo's A1 - Quick '21 A116 - 3
    07-09-2019Pallas '08 A1 - Flamingo's A15 - 12
  • Wedstrijdverslagen

    Op 5 mei voelde het eerste team van de junioren van de Flamingo’s zich ook zo vrij om een wedstrijd te spelen. Ze reisden af naar Nijeveen waarbij ze het opnamen tegen DOS’46 A2. De Flamingo’s waren gebrand om te winnen omdat ze de vorige drie wedstrijden tegen DOS’46 steeds [...]

    Read more

    Zaterdag 28 april vertrokken de spelers naar Veenendaal om weer punten binnen te slepen.  De wedstrijd begon moeizaam bij de Flamingo's. SKF was scherp en zuiver, schoot aan het begin bijna alles raak. Helaas lukte het de Flamingo's niet om dit bij te houden en kreeg SKF een verre voorsprong [...]

    Read more

        zaterdag 3 september 2016 Het begin van een nieuw seizoen, een nieuwe uitdaging in de 1e klas. Voor de wedstrijd veel gezonde spanning, dat was ook te merken in de wedstrijd. De wedstrijd begon gelijk op, doelpunten van beide partijen. Goals van Elisabeth, Hendrik en Tjerk zorgden [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum