• Junioren A1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    dinsdag 17.30-19.00 uur Houtmoune
    vrijdag 17.30-18.45 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Bijstra, Demi
    Haan, Eska Marije de
    Haverhoek, Hester
    Leijendekker, Aris
    Paauw, Lieuwe
    Postmus, Kristine
    Visser, Bas
    Wolf, Sietze van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Veer, Sydo van der
    Wolf, Wieger van der
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    14 dec.15:00Flamingo's A1 - DWA/Argo A1De HoutmouneBUITENPOST
    11 jan.19:00De Pein A1 - Flamingo's A1DûnoardHOUTIGEHAGE
    18 jan.17:10Flamingo's A1 - Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1De HoutmouneBUITENPOST
    25 jan.17:30De Wâlden A1 - Flamingo's A1WetterstinsBURGUM
    1 feb.14:00Flamingo's A1 - CSL A1De HoutmouneBUITENPOST
    8 feb.17:05Nic./Hoogkerk A2 - Flamingo's A1HoogkerkGRONINGEN
    7 mrt.11:50DWA/Argo A1 - Flamingo's A1RipperdahalWINSUM GN
    14 mrt.16:00Flamingo's A1 - De Pein A1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's A1 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1CSL A13300226
    2Nic./Hoogkerk A2310232
    3Flamingo's A12101-82
    4De Wâlden A1110032
    5DWA/Argo A13102-72
    6De Pein A12011-31
    7Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A12011-101
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-11-30 00:00:00.00Flamingo's A1 - Nic./Hoogkerk A214 - 13
    2019-11-23 00:00:00.00CSL A1 - Flamingo's A129 - 20
  • Wedstrijdverslagen

    Zaterdag 17 februari stond de laatste wedstrijd van het zaalseizoen voor de Flamingo’s A1 op het programma. Deze wedstrijd werd gespeeld tegen koploper LDODK, die de laatste zeven wedstrijden ongeslagen bleef. Flamingo’s zou dan ook hard aan de bak moeten om het zaalseizoen met een winst[...]

    Read more

    Zaterdag 10 Februari stond er weer een mooie derby op het programma. Als Drachten in de race wilde blijven moesten ze winnen van Flamingo's. Drachten had thuis al van hun verloren. Het begin ging erg moeizaam. De eerste paar aanvallen vielen er geen doelpunten. Drachten kwam met 0-2 voor. Maar met [...]

    Read more

    Op zaterdag 3 februari stond de wedstrijd tegen Wageningen A1 op het programma. Na een lange autorit inclusief tussenstop werd de wedstrijd gestart. Voor beide ploegen was het in het begin aftasten, meerdere aanvallen werden gespeeld zonder dat er gescoord werd. In de fase die volgde scoorden beide [...]

    Read more

    Het publiek stroomde binnen, jong en oud kwam kijken naar de strijd tussen nummer 5 en 6. De thuisploeg wilde laten zien dat de Houtmoune van hen was. In het begin kwam Flamingo’s al op een mooie voorsprong met goals van Elisabeth, Arnout en Marrit. Na een kwartier spelen stonden ze al met 9-3[...]

    Read more

    Omdat helaas op zaterdag 13 januari de wedstrijd wegens omstandigheden niet door kon gaan, werd deze op de maandagavond 15 januari ingehaald. Met steun van het meegereisde publiek ging Flamingo’s voortvarend van start. Binnen no-time stond het 0-2 door goals van Wieger. Daarna volgde een [...]

    Read more

    Bij de zesde speelronde van de Flamingo’s A1 moesten ze het op nemen tegen LDODK A1. De A1 heeft op het veld één keer een oefenwedstrijd tegen LDODK gespeeld, verder waren ze niet bekend met het team. Dit maakte het voor de spelers extra spannend omdat ze daardoor niet goed wisten wat ze [...]

    Read more

    In de 5e speelronde van de zaalcompetitie mocht Flamingo's A1 maar weer eens aantreden in en tegen Drachten.In de voorbespreking van de wedstrijd werden de belangen van deze wedstrijd maar eens goed duidelijk gemaakt; aanhaken of voorlopig afhaken op de ranglijst. Iedereen werd daardoor meteen op [...]

    Read more

    Voor de tweede competitie wedstrijd reisden de Flamingo’s A1 af naar Nijeveen. Ze speelden om 18:00 tegen DOS’46 A2.Net als de wedstrijd van een week geleden tegen SCO hadden de Flamingo’s veel zenuwen. ‘’We kunnen verliezen met vijf punten verschil maar kunnen ook [...]

    Read more

    4 maart 2017 -  Flamingo’s A1 -Heerenveen A1 4 maart is een datum welke nog lang zal heugen. Dé wedstrijd van het zaalseizoen van de A1 stond op het programma.Directe concurrent Heerenveen A1 kwam op bezoek.Een eerder treffen in Heerenveen leverde een nederlaag van drie punten verschil [...]

    Read more

    Zaterdag 4 februari speelde de A1 een wedstrijd tegen DOS. Thuis werd met 19-10 gewonnen, maar dit gaf absoluut geen garantie voor een makkelijke middag. En zo bleek ook al direct na het startsignaal. De eerste aanval van DOS leverde een doelpunt op. Tot 5-5 liep het gelijk op tussen beide ploegen. [...]

    Read more

    1 van pagina 2

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum