• Aspiranten C2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Abbema, Esmeé van
    Klaver, Sygrid
    Kramer, Bonnie
    Krol, Elise
    Miedema, Lorenzo
    Sibma, Fenne

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamFoto
    Leijendekker, Aris
    Stellema, Elsa
    Turkstra, Tessa
    Woertink, Jorren
    Wolf, Sietze van der
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    11 feb.12:00Flamingo's C2 - De Granaet C3De HoutmouneBUITENPOST
    11 mrt.13:30De Wâlden C2 - Flamingo's C2De Hege WaldenOENTSJERK
    18 mrt.15:15Flamingo's C2 - DTS (S) C1De HoutmouneBUITENPOST
    25 mrt.12:00Flamingo's C2 - CSL C2De HoutmouneBUITENPOST
    1 apr.13:20Wêz Handich/DOW/TFS C3 - Flamingo's C2DûnoardHOUTIGEHAGE
  • Poulestanden Flamingo's C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1MN en W C176011612
    2DTS (S) C17412329
    3De Wâlden C2740328
    4Flamingo's C27313-77
    5Wêz Handich/DOW/TFS C37214-85
    6CSL C27205-274
    7De Granaet C36114-83
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2023-02-04 00:00:00.00MN en W C1 - Flamingo's C25 - 4
    2023-01-28 00:00:00.00Flamingo's C2 - Wêz Handich/DOW/TFS C32 - 2
    2023-01-21 00:00:00.00CSL C2 - Flamingo's C26 - 5
    2023-01-14 00:00:00.00DTS (S) C1 - Flamingo's C213 - 2
    2022-12-17 00:00:00.00Flamingo's C2 - De Wâlden C24 - 2
    2022-12-12 00:00:00.00De Granaet C3 - Flamingo's C22 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie