• Aspiranten C2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Berg, Britte van den
    Boer, Johann de
    Hoekstra, Mare
    Kramer, Justine
    Kuipers, Aaltzen
    Ploegsma, Ilse
    Stiksma, Lisanne
    Tabak, Myrthe
    Zijlstra, Jelmer
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Benedictus-van Dijk, Baukje
    Haverhoek, Daan
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    2 mrt.13:15CSL C2 - Flamingo's C2It GrynSTIENS
    9 mrt.15:00Flamingo's C2 - TFS C1De HoutmouneBUITENPOST
    16 mrt.14:20Drachten/Van der Wiel C3 - Flamingo's C2SNIJ Noord HalDRACHTEN
  • Poulestanden Flamingo's C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1CSL C287015614
    2Frigro/Invicta C376013012
    3De Pein C18422010
    4Flamingo's C2932498
    5Drachten/Van der Wiel C37133-95
    6TFS C18215-195
    7MN en W C17007-670
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-02-09 00:00:00.00MN en W C1 - Flamingo's C20 - 11
    2019-02-02 00:00:00.00Flamingo's C2 - Frigro/Invicta C33 - 7
    2019-01-26 00:00:00.00Flamingo's C2 - De Pein C12 - 4
    2019-01-12 00:00:00.00Flamingo's C2 - Drachten/Van der Wiel C35 - 5
    2018-12-22 00:00:00.00De Pein C1 - Flamingo's C23 - 3
    2018-12-15 00:00:00.00TFS C1 - Flamingo's C23 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Zaterdag 26 januari 14:00 uur. We zijn direct in de aanval iedereen is lekker actief.  Eerste schot van de Pein 0-1. daarna een strafworp voor ons, Mare neemt hem en hij zit 1-1.  Tweede schot van de Pein 1-2, daarna ook nog een strafworp voor de Pein 1-3.  TWEEDE HELFT 1e minuut 1-4 [...]

    Read more

    Flamingo’s C2 speelden zaterdag 8 december een thuiswedstrijd tegen CSL uit Stiens. Beide ploegen gingen fanatiek van start, wat over en weer tot kansen leidde.  In de eerste helft scoorden Ilse en Theije voor de thuisploeg. Maar omdat CSL vier keer het netje wist te vinden, ging de [...]

    Read more

    De eerste zaalwedstrijdvan een nieuw seizoen.Flamingo's C2 moet het vandaagmet een hulpcoach doen. De auto's in naar Gorredijk,naar eLDeeOoDeeKaashirtjes aan en schoenen vastnu even geen blabla. Joran, Gerben,  Sytze, Marit,Tessa en DaniekNatascha , Madelief tezamenverrassen het publiek. [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum