• Aspiranten C2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Berg, Britte van den
    Boer, Johann de
    Hoekstra, Mare
    Kramer, Justine
    Kuipers, Aaltzen
    Ploegsma, Ilse
    Stiksma, Lisanne
    Tabak, Myrthe
    Zijlstra, Jelmer
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Benedictus-van Dijk, Baukje
    Haverhoek, Daan
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1CSL C212110110322
    2Frigro/Invicta C3129125919
    3Drachten/Van der Wiel C312543714
    4De Pein C112525012
    5Flamingo's C212426410
    6TFS C112318-407
    7MN en W C1120012-1330
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    We verzamelen en vertrekken om 12:10 uur bij de Houtmoune te Buitenpost. Vandaag spelen we een heftige uitwedstrijd, zowel de afstand dan wel de tegenstander. We spelen namelijk tegen de koploper van deze attractieve competitie. CLS speelt haar thuiswedstrijden in het verre oord Stiens. Met vijf [...]

    Read more

    Zaterdag 26 januari 14:00 uur. We zijn direct in de aanval iedereen is lekker actief.  Eerste schot van de Pein 0-1. daarna een strafworp voor ons, Mare neemt hem en hij zit 1-1.  Tweede schot van de Pein 1-2, daarna ook nog een strafworp voor de Pein 1-3.  TWEEDE HELFT 1e minuut 1-4 [...]

    Read more

    Flamingo’s C2 speelden zaterdag 8 december een thuiswedstrijd tegen CSL uit Stiens. Beide ploegen gingen fanatiek van start, wat over en weer tot kansen leidde.  In de eerste helft scoorden Ilse en Theije voor de thuisploeg. Maar omdat CSL vier keer het netje wist te vinden, ging de [...]

    Read more

    De eerste zaalwedstrijdvan een nieuw seizoen.Flamingo's C2 moet het vandaagmet een hulpcoach doen. De auto's in naar Gorredijk,naar eLDeeOoDeeKaashirtjes aan en schoenen vastnu even geen blabla. Joran, Gerben,  Sytze, Marit,Tessa en DaniekNatascha , Madelief tezamenverrassen het publiek. [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum