• Aspiranten C2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Berg, Britte van den
    Boer, Johann de
    Hoekstra, Mare
    Kramer, Justine
    Kuipers, Aaltzen
    Ploegsma, Ilse
    Stiksma, Lisanne
    Tabak, Myrthe
    Zijlstra, Jelmer
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Benedictus-van Dijk, Baukje
    Haverhoek, Daan
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    15 dec.12:00TFS C1 - Flamingo's C2DûnoardHOUTIGEHAGE
    22 dec.11:00De Pein C1 - Flamingo's C2DûnoardHOUTIGEHAGE
    12 jan.14:00Flamingo's C2 - Drachten/Van der Wiel C3De HoutmouneBUITENPOST
    26 jan.14:00Flamingo's C2 - De Pein C1De HoutmouneBUITENPOST
    2 feb.14:00Flamingo's C2 - Frigro/Invicta C3De HoutmouneBUITENPOST
    9 feb.14:00MN en W C1 - Flamingo's C2It GrynSTIENS
    2 mrt.13:15CSL C2 - Flamingo's C2It GrynSTIENS
    9 mrt.15:00Flamingo's C2 - TFS C1De HoutmouneBUITENPOST
    16 mrt.14:20Drachten/Van der Wiel C3 - Flamingo's C2SNIJ Noord HalDRACHTEN
  • Poulestanden Flamingo's C2 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Frigro/Invicta C33300216
    2CSL C23201104
    3De Pein C1211023
    4Flamingo's C23102-42
    5TFS C13102-102
    6Drachten/Van der Wiel C32011-61
    7MN en W C12002-130
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2018-12-08 00:00:00.00Flamingo's C2 - CSL C25 - 11
    2018-12-01 00:00:00.00Flamingo's C2 - MN en W C19 - 1
    2018-11-24 00:00:00.00Frigro/Invicta C3 - Flamingo's C210 - 4
  • Wedstrijdverslagen

    De eerste zaalwedstrijdvan een nieuw seizoen.Flamingo's C2 moet het vandaagmet een hulpcoach doen. De auto's in naar Gorredijk,naar eLDeeOoDeeKaashirtjes aan en schoenen vastnu even geen blabla. Joran, Gerben,  Sytze, Marit,Tessa en DaniekNatascha , Madelief tezamenverrassen het publiek. [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum