• Pupillen E2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Flamingo's E2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    donderdag 17.00 - 18.00 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Koet, Yinthe

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamFoto
    Koers, Mirthe
    Mei, Aaltsje van der
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Flamingo's E212100220
    2Deinum E11280416
    3De Wâlden E21261513
    4Zunobri E11260612
    5De Granaet E11242610
    6Invicta E1124179
    7Wêz Warber en Fluch E3120484
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie