• Pupillen E1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    donderdag 17.00 - 18.00 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Huisma, Nynke
    Meer, Silke van der
    Monsma, Ilse
    Vries, Esther de
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Flikkema, Emiel
    Visser, Bas
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    12 jan.10:05Wêz Handich E1 - Flamingo's E1HagehiemROTTEVALLE
    19 jan.11:00Flamingo's E1 - Invicta E1De HoutmouneBUITENPOST
    26 jan.09:45MN en W E1 - Flamingo's E1It GrynSTIENS
    2 feb.13:00Flamingo's E1 - De Granaet E1De HoutmouneBUITENPOST
    9 feb.11:05Drachten/Van der Wiel E1 - Flamingo's E1SNIJ Noord HalDRACHTEN
    2 mrt.10:00Flamingo's E1 - DTL E1De HoutmouneBUITENPOST
    16 mrt.12:00Flamingo's E1 - Wêz Handich E1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DTL E13300136
    2De Granaet E12200254
    3MN en W E13201104
    4Drachten/Van der Wiel E12101-22
    5Invicta E12011-51
    6Wêz Handich E13012-131
    7Flamingo's E13003-280
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2018-12-08 00:00:00.00DTL E1 - Flamingo's E17 - 2
    2018-12-01 00:00:00.00Flamingo's E1 - Drachten/Van der Wiel E12 - 9
    2018-11-24 00:00:00.00De Granaet E1 - Flamingo's E117 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Verslag wedstrijd zaterdag 27 januari ’18 Flamingo’s tegen Quick. Een zeer spannende wedstrijd vandaag op het programma. Maar met een veld met enthousiaste en strijdlustige kinderen moet het vanmorgen gaan goedkomen. Daniel opende de wedstrijd door een mooi afstand doelpunt 1-0, maar [...]

    Read more

    Na een ritje over de centrale as naar Dokkum om vervolgens in Holwerd aan te komen waar de koffie klaar stond voor de drie chauffeurs. Na het omkleden van de dames, de warming-up van Hester en de peptalk van Daan kon de wedstrijd beginnen. De eerste helft ging best wel moeizaam. De scheidsrechter [...]

    Read more

    We moesten tegen Udiros E2.We moesten al heel vroeg vertrekken, om 07.40 uur.Daan en Hester waren er beide, dat is altijd heel leuk.De sporthal was mooi groot en met een mooie tribune voor onze supporters. We gingen omkleden maar toen kwam er een vrouw die zei dat we in de verkeerde kleedkamer zaten[...]

    Read more

    Afgelopen zaterdag moesten we de uitwedstrijd tegen 't Fean E1 spelen. Op het veld hebben we 2x van deze ploeg verloren dus we dachten dat het een pittige wedstrijd ging worden. 1ste helftDe eerste helft ging het gelijk op. Gelukkig maakte Sanne het eerste doelpunt. Al snel daarna maakte 'f Fean de [...]

    Read more

    Op zaterdag 10 december moesten we tegen DTS spelen.Vorige week hadden we verloren maar nu wilden we weer graag winnen. Daan had de opdracht gegeven dat we de warming-up moesten gaan doen en dat we in de wedstrijd goed bij onze tegenstanders moesten blijven.Goed kijken, goed gooien en vangen. Al [...]

    Read more

    Zaterdag 3 december s'ochtends om half 10,komen de meiden van E1 bij de Houtmoune, ik heb ze alle 5 gezien.De thuiswedstrijd tegen Vlug en Vaardig.Beide bovenaan dus waarschijnlijk gelijkwaardig.Dat beloofd een mooie strijd te worden in Buitenpost,hopen dat het ons niet de punten kost. De zoemer [...]

    Read more

    Na twee overwinningen wilden de meiden van E1 ook hun derde wedstrijd winnen.Ze moesten tegen de E1 van DTL. Na een flitsende start en goed rond spelen volgen er een aantal mooie pogingen.Wel was het af en moeilijk elkaar te vinden en hierdoor was er ook af en toe onnodig balverlies.DTL kwam op [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum