• Junioren A2 Zaal

  • Teamsponsor

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    dinsdag 17.30-19.00 uur Houtmoune
    vrijdag 17.30-18.45 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Bijstra, Demi
    Haan, Eska Marije de
    Kloosterman, Jitske
    Meer, Janna de
    Santen, Marije van
    Sikkema, Nick
    Veen, Anna van der
    Veen, Liza van der
    Wal, Justine van der
    Woertink, Femke
    Yacoub, Maha
    Zee, Sita van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Rikst
    Veer, Sydo van der
    Wijma, Wietze Gerrit
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's A2 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DTS (S) A2129035118
    2De Wâlden A3117312117
    3De Pein A2126241314
    4Flamingo's A212534313
    5NQL A11032578
    6Olympia (T) A111317-197
    7Zunobri A110019-761
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    23-03-2019De Wâlden A3 - Flamingo's A212 - 9
    16-03-2019Flamingo's A2 - Zunobri A120 - 9
    09-03-2019NQL A1 - Flamingo's A210 - 12
    02-03-2019Flamingo's A2 - NQL A114 - 8
    09-02-2019Olympia (T) A1 - Flamingo's A210 - 9
    02-02-2019Flamingo's A2 - De Pein A213 - 9
    26-01-2019DTS (S) A2 - Flamingo's A220 - 8
    19-01-2019Flamingo's A2 - De Wâlden A312 - 12
  • Wedstrijdverslagen

    De A2 moest het deze zaterdag opnemen tegen DWA/Argo A2 en wel om 10 over 9 in Winsum.Dit betekende vertrekken om 10 voor 8 en dit was wel even afzien.De wedstrijd begon voortvarend.Het eerste afstandsschot van Elina viel er direct in en de volgende aanval scoorde ook Jan-Jelle van afstand wat de [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum