• Junioren A2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    dinsdag 17.30-19.00 uur Houtmoune
    vrijdag 17.30-18.45 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijlstra, Sytze
    Schat, Myrthe
    Veen, Anna van der
    Wal, Justine van der
    Wal, Neely-Anna van der
    Yacoub, Maha
    Zee, Sita van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Rikst
    Veer, Sydo van der
    Wolf, Wieger van der
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    18 jan.16:00Flamingo's A2 - DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2De HoutmouneBUITENPOST
    25 jan.18:00Olympia (T) A1 - Flamingo's A2De HoutmouneBUITENPOST
    1 feb.15:10Kinea A2 - Flamingo's A2Hoekstra halHEERENVEEN
    8 feb.17:00Flamingo's A2 - SIOS/Jumbo Wolvega A3De HoutmouneBUITENPOST
    22 feb.17:30Flamingo's A2 - Oerterp/VKC A1De HoutmouneBUITENPOST
    29 feb.11:00Joure A1 - Flamingo's A2SportfunJOURE
    14 mrt.18:10Oerterp/VKC A1 - Flamingo's A2De WierURETERP
    21 mrt.14:30DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 - Flamingo's A2BoekhorstOOSTERWOLDE FR
    28 mrt.16:00Flamingo's A2 - Olympia (T) A1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's A2 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Kinea A25311137
    2Olympia (T) A1220044
    3Joure A1420204
    4Oerterp/VKC A13201104
    5Flamingo's A2311133
    6SIOS/Jumbo Wolvega A35104-122
    7DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A22002-180
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    07-12-2019Flamingo's A2 - Joure A115 - 10
    30-11-2019SIOS/Jumbo Wolvega A3 - Flamingo's A213 - 11
    23-11-2019Flamingo's A2 - Kinea A210 - 10
  • Wedstrijdverslagen

    De A2 moest het deze zaterdag opnemen tegen DWA/Argo A2 en wel om 10 over 9 in Winsum.Dit betekende vertrekken om 10 voor 8 en dit was wel even afzien.De wedstrijd begon voortvarend.Het eerste afstandsschot van Elina viel er direct in en de volgende aanval scoorde ook Jan-Jelle van afstand wat de [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum