• Junioren A2 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    dinsdag 17.30-19.00 uur Houtmoune
    vrijdag 17.30-18.45 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bijlstra, Sytze
    Schat, Myrthe
    Veen, Anna van der
    Wal, Justine van der
    Wal, Neely-Anna van der
    Yacoub, Maha
    Zee, Sita van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Rikst
    Leijendekker-van der Zaag, Geertina
    Veer, Sydo van der
    Wijma, Mariska
    Wolf, Wieger van der
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's A2 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Olympia (T) A197022214
    2Flamingo's A296122913
    3Kinea A295132011
    4Joure A19414-29
    5Oerterp/VKC A1840438
    6DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A27115-283
    7SIOS/Jumbo Wolvega A39108-442
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    29-02-2020Joure A1 - Flamingo's A25 - 9
    22-02-2020Flamingo's A2 - Oerterp/VKC A116 - 5
    08-02-2020Flamingo's A2 - SIOS/Jumbo Wolvega A317 - 9
    01-02-2020Kinea A2 - Flamingo's A222 - 12
    25-01-2020Olympia (T) A1 - Flamingo's A29 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    De A2 moest het deze zaterdag opnemen tegen DWA/Argo A2 en wel om 10 over 9 in Winsum.Dit betekende vertrekken om 10 voor 8 en dit was wel even afzien.De wedstrijd begon voortvarend.Het eerste afstandsschot van Elina viel er direct in en de volgende aanval scoorde ook Jan-Jelle van afstand wat de [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum