• Aspiranten C1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Hoekstra, Mirian
    Jong, Jorrit-Jan de
    Koers, Mirthe
    Pietersma, Ylse
    Ploegsma, Daniek
    Wijma, Ate

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamFoto
    Land, Hendrik
    Visser, Bas
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Flamingo's C195221612
    2Invicta/Frigro C18512211
    3Vlug & Vaardig (G) C175023210
    4Harkema C1732228
    5De Granaet C19315-207
    6Hoogkerk/Nic. C17205-54
    7OKO/BIES C17106-272
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2022-04-02 00:00:00.00OKO/BIES C1 - Flamingo's C15 - 7
    2022-03-26 00:00:00.00Flamingo's C1 - Vlug & Vaardig (G) C18 - 7
    2022-03-19 00:00:00.00Flamingo's C1 - Hoogkerk/Nic. C112 - 10
    2022-03-12 00:00:00.00De Granaet C1 - Flamingo's C15 - 4
    2022-03-05 00:00:00.00Flamingo's C1 - Invicta/Frigro C16 - 7
    2022-02-26 00:00:00.00Flamingo's C1 - Harkema C17 - 4
    2022-02-19 00:00:00.00Harkema C1 - Flamingo's C15 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum