• Aspiranten C1 Zaal

  • Teamsponsor

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 16.30-17.30 uur Houtmoune
    woensdag 16.30-17.30 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Bakker, Lisa
    Berg, Britte van den
    Flikkema, Anna
    Jong, Sanne de
    Leijendekker, Aletta
    Poortinga, Milika
    Stiksma, Lisanne
    Tabak, Myrthe
    Wal, Hanne van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Haverhoek, Daan
    Visser, Arjan
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    14 dec.14:00Flamingo's C1 - It Fean/Boelenslaan C1De HoutmouneBUITENPOST
    4 jan.11:00De Wâlden C2 - Flamingo's C1De Hege WaldenOENTSJERK
    18 jan.13:30De Granaet C1 - Flamingo's C1Tolhuispark (zaal)DOKKUM
    25 jan.13:50OKO/BIES C2 - Flamingo's C1De VesteOPENDE
    8 feb.15:00Flamingo's C1 - DTS (S) C1De HoutmouneBUITENPOST
    29 feb.15:00Flamingo's C1 - Westergo C1De HoutmouneBUITENPOST
    7 mrt.12:00It Fean/Boelenslaan C1 - Flamingo's C1SurventohalSURHUISTERVEEN
    14 mrt.15:00Flamingo's C1 - De Wâlden C2De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Granaet C13300176
    2It Fean/Boelenslaan C1220074
    3Westergo C1320134
    4Flamingo's C13102-52
    5DTS (S) C13102-62
    6OKO/BIES C22002-70
    7De Wâlden C22002-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-12-07 00:00:00.00Westergo C1 - Flamingo's C16 - 5
    2019-11-30 00:00:00.00DTS (S) C1 - Flamingo's C17 - 8
    2019-11-23 00:00:00.00Flamingo's C1 - De Granaet C14 - 9
  • Wedstrijdverslagen

    Zaterdag 2 februari moesten we uitspelen tegen VKC C1. De eerste keer dat we tegen ze moesten spelen hebben we verloren, dus nu wilden we graag winnen!   De eerste helft begon goed, we kregen veel kansen. Larissa scoorde de eerste, een afstand schot 0-1. Daarna werd Flamingo's wat minder [...]

    Read more

    Zaterdag 19 januari 2019 moesten wij tegen Udiros C1. In de 9de minuut scoorde Thea. Het was 1-0. Daarna in de 18de minuut scoorde Thea weer. Het was 2-0. Daarna scoorde Udiros ook in de 18de minuut. Het was 2-1. In de 24ste minuut scoorde Udiros weer. Het was 2-2. Het is bijna pauze maar in de [...]

    Read more

    Flamingo’s C1 moest zaterdag 5 januari een uitwedstrijd in Nieuwehorne tegen Udiros C1. We kwamen eerst 1-0 voor te staan doordat Larissa scoorde. Maar al snel daarna scoorde de tegen partij ook 1. Gelukkig werd er daarna nog gescoord door Marije en Milika. Ook de tegenpartij scoorde nog 1, [...]

    Read more

    Zaterdag 24 november moest de C1 thuis korfballen tegen VKC uit Ureterp.  VKC kwam al snel met 2 doelpunten voor. Maar ook Flamingo's scoorde. Het eerste doelpunt van de Flamingo's scoorde Milika door een afstandsschot daarna volgde nog een van Milika. Ook Larissa scoorde een [...]

    Read more

    Het is alweer de laatste wedstrijd in de zaal van C1, leuk dat dit thuis is! Het team is erg gemotiveerd om deze wedstrijd te winnen. Het lukt de Flamingo's al snel om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Willy scoort al snel door een strafworp. Toch zijn de teams goed aan elkaar gewaagd. Het [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum