• Senioren 1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    woensdag 18.30-20.00 uur Houtmoune
    vrijdag 19.45-21.00 uur Houtmoune
  • Team indeling

    Naam
    Hamstra, Tjerk
    Jong, Coen de
    Leenstra, Elisabeth
    Mei, Aaltsje van der
    Poelstra, Ytje
    Postma, Marrit
    Wijma, Arnout
    Wolf, Wieger van der
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Grijpma, Wietze-Jan
    Schat, Roelof
    Sijtsma, Ruben
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    29 jan.17:50Leeuwarden 1 - Flamingo's 1CamminghahalLEEUWARDEN
    5 feb.18:40DTS (S) 1 - Flamingo's 1De FugelkampHARKEMA
    12 feb.19:00Flamingo's 1 - DWA/Argo 1De HoutmouneBUITENPOST
    5 mrt.19:30Roreko 1 - Flamingo's 1De SlenkenDE WIJK
    12 mrt.19:40Flamingo's 1 - Vitesse (Be) 1De HoutmouneBUITENPOST
    19 mrt.19:40Olympia (T) 1 - Flamingo's 1De HoutmouneBUITENPOST
    26 mrt.15:50WSS 1 - Flamingo's 1MFC De BindingOUDE PEKELA
    2 apr.19:30Flamingo's 1 - Leeuwarden 1De HoutmouneBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's 1 (ZS Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSS 111002814142
    2Flamingo's 111002212102
    3Leeuwarden 11100161422
    4DWA/Argo 11010202001
    5Roreko 11010202001
    6Olympia (T) 100000000
    7DTS (S) 110011222-100
    8Vitesse (Be) 120022844-160
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    27 nov.Flamingo's 1 - DTS (S) 122 - 12
  • Wedstrijdverslagen

    Balk - Een door blessures verzwakt Flamingo’s was niet opgewassen tegen het sterke korfbalteam van DTG uit Wijckel. Met een 22-12 overwinning hield DTG de titelaspiraties in stand, terwijl lijfsbehoud voor Flamingo’s aan een zijden draadje hangt. Nadat DTG al een strafworp had gemist, [...]

    Read more

    Buitenpost - Na een wedstrijd met twee gezichten, knokte Flamingo’s zich in de tweede helft langs de korfballers van Noordenveld. Met een 22-18 overwinning hielden de geelhemden aansluiting in de strijd tegen degradatie in de tweede klasse B. In een wedstrijd van erop of eronder had [...]

    Read more

    Hoogkerk- Tegen de koploper van de tweede klasse B hadden de korfballers van Flamingo’s weinig in te brengen.  Hoogkerk schoot met scherp en kwam tot een ruime 30-17 overwinning. Dat de gebruikelijke goede start achterwege bleef, was al een veeg teken voor Flamingo’s. Na zes minuten[...]

    Read more

    1 van pagina 2

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum