• Pupillen F1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.00-18.00 uur Lauwers College
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Akse, Thijs
    Klaver, Sygrid
    Miedema, Isabella
    Veenstra, Jurrian
    Wiersma, Djurre
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Anneke
    Wijma, Elina
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Drachten/Van der Wiel F1128224018
    2Wêz Handich F1127234316
    3Flamingo's F1126332915
    4LDODK/Rinsma Modeplein F1125251812
    5Rodenburg F112525-2512
    6Hoogkerk F112516311
    7Vlug & Vaardig (G) F1120012-1080
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-03-30 00:00:00.00Drachten/Van der Wiel F1 - Flamingo's F111 - 11 (2 - 1)
    2019-03-23 00:00:00.00Flamingo's F1 - Vlug & Vaardig (G) F121 - 8 (2 - 3)
    2019-03-16 00:00:00.00LDODK/Rinsma Modeplein F1 - Flamingo's F111 - 11 (2 - 3)
    2019-03-09 00:00:00.00Flamingo's F1 - Wêz Handich F110 - 18 (0 - 4)
    2019-03-02 00:00:00.00Rodenburg F1 - Flamingo's F14 - 17 (4 - 1)
    2019-02-16 00:00:00.00Hoogkerk F1 - Flamingo's F112 - 12 (2 - 2)
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag (20 januari 2018) de uitwedstrijd tegen DTL F2 uit Holwerd. De thuiswedstrijd in De Houtmoune tegen DTL F2 eindigde eerder in een gelijkspel (12-12). Dat de teams ook vandaag aan elkaar gewaagd waren bleek wel uit het scoreverloop. Het grootste gedeelte van de eerste helft hadden we een [...]

    Read more

    Zaterdag 24 november, het was een feit De F1 van Flamingo's waren klaar voor de strijd. Het team bijna compleet dat is heel mooi eerst op de foto met de gezichten in de plooi   De wedstrijd ging beginnen om klokslag tien uur Beide teams wilden winnen en zaten vol vuur. Spannum wist het eerste [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum