• Pupillen F1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.00-18.00 uur Lauwers College
  • Team indeling

    Naam
    Akse, Thijs
    Klaver, Sygrid
    Miedema, Isabella
    Veenstra, Jurrian
    Wiersma, Djurre
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Anneke
    Wijma, Elina
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdLocatiePlaats
    15 dec.09:00Wêz Handich F1 - Flamingo's F1ZaalROTTEVALLE
    12 jan.12:00Flamingo's F1 - LDODK/Rinsma Modeplein F1ZaalBUITENPOST
    19 jan.11:00Vlug & Vaardig (G) F1 - Flamingo's F1ZaalGARYP
    26 jan.12:00Flamingo's F1 - Drachten/Van der Wiel F1ZaalBUITENPOST
    2 feb.11:00Flamingo's F1 - Rodenburg F1ZaalBUITENPOST
    16 feb.09:00Hoogkerk F1 - Flamingo's F1ZaalGRONINGEN
    2 mrt.10:00Rodenburg F1 - Flamingo's F1ZaalLEEK
    9 mrt.12:00Flamingo's F1 - Wêz Handich F1ZaalBUITENPOST
    16 mrt.10:00LDODK/Rinsma Modeplein F1 - Flamingo's F1ZaalGORREDIJK
  • Poulestanden Flamingo's F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Drachten/Van der Wiel F13300106
    2Wêz Handich F13210245
    3Flamingo's F1110032
    4LDODK/Rinsma Modeplein F13102122
    5Hoogkerk F13102-32
    6Rodenburg F12011-31
    7Vlug & Vaardig (G) F13003-430
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2018-12-08 00:00:00.00Flamingo's F1 - Hoogkerk F18 - 5
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag (20 januari 2018) de uitwedstrijd tegen DTL F2 uit Holwerd. De thuiswedstrijd in De Houtmoune tegen DTL F2 eindigde eerder in een gelijkspel (12-12). Dat de teams ook vandaag aan elkaar gewaagd waren bleek wel uit het scoreverloop. Het grootste gedeelte van de eerste helft hadden we een [...]

    Read more

    Zaterdag 24 november, het was een feit De F1 van Flamingo's waren klaar voor de strijd. Het team bijna compleet dat is heel mooi eerst op de foto met de gezichten in de plooi   De wedstrijd ging beginnen om klokslag tien uur Beide teams wilden winnen en zaten vol vuur. Spannum wist het eerste [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum