• Pupillen F1 Zaal

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    maandag 17.00-18.00 uur Lauwers College
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Akse, Thijs
    Klaver, Sygrid
    Miedema, Isabella
    Veenstra, Jurrian
    Wiersma, Djurre
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Broekhuizen, Anneke
    Wijma, Elina
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdLocatiePlaats
    2 mrt.10:00Rodenburg F1 - Flamingo's F1ZaalLEEK
    9 mrt.12:00Flamingo's F1 - Wêz Handich F1ZaalBUITENPOST
    16 mrt.10:00LDODK/Rinsma Modeplein F1 - Flamingo's F1ZaalGORREDIJK
    23 mrt.12:00Flamingo's F1 - Vlug & Vaardig (G) F1ZaalBUITENPOST
    30 mrt.10:00Drachten/Van der Wiel F1 - Flamingo's F1ZaalDRACHTEN
  • Poulestanden Flamingo's F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Drachten/Van der Wiel F186112713
    2LDODK/Rinsma Modeplein F185032710
    3Flamingo's F17412119
    4Rodenburg F1741219
    5Wêz Handich F17322188
    6Hoogkerk F19216-125
    7Vlug & Vaardig (G) F18008-720
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-02-16 00:00:00.00Hoogkerk F1 - Flamingo's F112 - 12 (2 - 2)
    2019-02-02 00:00:00.00Flamingo's F1 - Rodenburg F18 - 9 (1 - 2)
    2019-01-26 00:00:00.00Flamingo's F1 - Drachten/Van der Wiel F18 - 14 (4 - 4)
    2019-01-19 00:00:00.00Vlug & Vaardig (G) F1 - Flamingo's F12 - 10 (2 - 2)
    2019-01-12 00:00:00.00Flamingo's F1 - LDODK/Rinsma Modeplein F113 - 12
    2018-12-15 00:00:00.00Wêz Handich F1 - Flamingo's F111 - 17 (3 - 1)
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag (20 januari 2018) de uitwedstrijd tegen DTL F2 uit Holwerd. De thuiswedstrijd in De Houtmoune tegen DTL F2 eindigde eerder in een gelijkspel (12-12). Dat de teams ook vandaag aan elkaar gewaagd waren bleek wel uit het scoreverloop. Het grootste gedeelte van de eerste helft hadden we een [...]

    Read more

    Zaterdag 24 november, het was een feit De F1 van Flamingo's waren klaar voor de strijd. Het team bijna compleet dat is heel mooi eerst op de foto met de gezichten in de plooi   De wedstrijd ging beginnen om klokslag tien uur Beide teams wilden winnen en zaten vol vuur. Spannum wist het eerste [...]

    Read more

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum