• Pupillen F1 Veld

  • Teamsponsor

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    woensdag 15.30 – 16.30 uur De Swadde
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Stellema, Elsa
    Stuursma, Joukje
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Flamingo's F1 (F-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein F255002410
    2Flamingo's F165011110
    3It Fean F14301136
    4Deinum f13102-72
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard f2410312
    6Heerenveen F25104-92
    7De Wâlden F35005-330
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2019-10-12 00:00:00.00Flamingo's F1 - It Fean F17 - 6 (1 - 0)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum