• Senioren 3 Veld

  • Teamsponsor

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 19.30 – 21.00 uur De Swadde
    vrijdag 20.30 – 21.30 uur De Swadde
  • Team indeling

    Naam
    Boer, Julia de
    Bosma, André
    Mei, Aaltsje van der
    Prins, Johanan
    Slijk, Marjanne van der
    Slofstra, Jelle
    Steen, Douwe van der
    Vries, Celine de
  • Technische Staf

    NaamFoto
    Gerlsma, Peter
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    21 sep.17:00DWA/Argo 2 - Flamingo's 3Kunstgrasveld, WinsumWINSUM GN
    28 sep.14:00Thrianta 2 - Flamingo's 3Sportcomplex (naast Tennishal MAXX)HOOGEVEEN
    5 okt.17:00Flamingo's 3 - De Wâlden 5Sportpark De SwaddeBUITENPOST
    12 okt.12:30De Parabool 5 - Flamingo's 3ACLO sportcentrum PaddepoelGRONINGEN
    19 okt.12:30Flamingo's 3 - Noordenveld 2Sportpark De SwaddeBUITENPOST
    26 okt.14:30Flamingo's 3 - Oerterp/VKC 2Sportpark De SwaddeBUITENPOST
  • Poulestanden Flamingo's 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Noordenveld 22200144
    2Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3220064
    3DWA/Argo 22101-62
    4Oerterp/VKC 2210172
    5De Wâlden 52101112
    6Flamingo's 32101-21
    7De Parabool 52002-110
    8Thrianta 22002-190
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    2019-09-14 00:00:00.00Flamingo's 3 - Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 311 - 14
    2019-09-07 00:00:00.00Oerterp/VKC 2 - Flamingo's 311 - 12
  • Wedstrijdverslagen

    Op de zonnige zaterdagmiddag 29 september stond de wedstrijd Waterpoort 2 – Flamingo’s 3 op het programma. De Flamingo’s stonden nog met de wonderlijke stand -1 als laatste in de ranking. Het zat het derde team van de vereniging de laatste paar weken niet mee in de wedstrijden en coach[...]

    Read more

    De weergoden waren dit weekendje korfbal goedgezind. Na een natte training op vrijdagavond was het derde team van Flamingo’s gemotiveerd om weer de competitie te beginnen. Het team kwam goed uit de startblokken. Het bleef steeds een puntje voor op het ervaren Harich team. Op tempo spelen! [...]

    Read more

    De Graneat 3 is een tegenstander die het Flamingo’s 3 al jaren erg lastig maakt. Hoewel Flamingo’s 3 qua ranglijst altijd hoger staat, weet de ploeg van Dokkum altijd hard te strijden en het enorm lastig te maken voor de Flamingo’s. Op dit moment siert Flamingo’s 3 een mooie [...]

    Read more

    DTS 2 stond eigenlijk als eerste op het programma voor Flamingo’s 3, maar wegens een spelweek in Surhuizum is deze wedstrijd op verzoek van DTS verplaatst. Daarom werd deze wedstrijd op een doordeweekse avond gespeeld. DTS 2 heeft een vliegende start gemaakt deze competitie. Na knappe [...]

    Read more

    Zaterdag 16 september 2017 floot de scheidsrechter om 17.00 uur de wedstrijd in tussen ’t Fean 3 en Flamingo’s 3. De wedstrijd werd gespeeld op gewoon gras in Surhuisterveen. Met weersomstandigheden als koudheid, natheid en wind streden beide teams om deze derby te winnen. Doordat [...]

    Read more

    Op zaterdagmiddag 24 september stond de wedstrijd Flamingo´s 3 tegen Westergo 2 op het programma. Thea zette namens de Flamingo´s het eerste doelpunt op het scorebord. Beide teams hadden last van de warmte die zich verspreidde over het kunstgrasveld door deze zonnige herfstdag. Beide ploegen [...]

    Read more

    2 van pagina 2

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Fotoalbum