/
    • Voorbereiding junioren & senioren zaal 2021 – 2022

      Datum

      Activiteit

      Tijd

       

      Maandag 8 november

           

      Lauwers College zaal

      Core training junioren

      19.00-20.00 uur

       

      Surventohal S’veen

      Training selectie

      20.30-22.00 uur

       
             

      Dinsdag 9 november

      Training 3,4,MW

      18.30-19.30 uur

       
             

      Woensdag 10 november

      Training junioren

      17.30-18.30 uur

       
       

      Training selectie

      18.30-20.00 uur

       
             

      Vrijdag 12 november

      Training junioren

      18.30-20.00 uur

       
       

      Training 3,4,MW

      20.00-21.00 uur

       
             

      Zaterdag 13 november

      Rodenburg 2 – Flamingo’s 2

      14.00 uur

      Leek

       

      De Wâlden A1 – Flamingo’s A1

      14.30 uur

      Oenkerk

       

      Rodenburg 1 – Flamingo’s 1

      15.15 uur

      Leek

       

      Wêz Handich 3 – Flamingo’s 3

      17.30 uur

      Houtigehage

             

      Maandag 15 november

           

      Surventohal S’veen

      Training selectie

      20.30-22.00 uur

       
             

      Dinsdag 16 november

      Training 3,4,MW

      18.30-19.30 uur

       
             

      Woensdag 17 november

      Training junioren

      17.30-18.30 uur

       
       

      Training selectie

      18.30-20.00 uur

       
             

      Vrijdag 19 november

      Training junioren

      18.30-20.00 uur

       
       

      Training 3,4,MW

      20.00-21.00 uur

       
             

      Zaterdag 20 november

      Flamingo’s B – Heerenveen B2

      13.00 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s A2 – WH/DOW A2

      14.00 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s A1 – Harich A1

      15.15 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s 4 – 

      16.30 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s 3 – ROG 3

      17.45 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s 2 – Invicta/ Frigro 2

      19.00 uur

      Buitenpost

       

      Flamingo’s 1 – Invicta/Frigro 1

      20.15 uur

      Buitenpost

             

      Maandag 22 november

           

      Lauwers College zaal

      Core training junioren

      19.00-20.00 uur

       

      Surventohal S’veen

      Training selectie

      20.30-22.00 uur

       
             

      Dinsdag 23 november

      Training 3,4,MW

      18.30-19.30 uur

       
             

      Woensdag 24 november

      Training junioren

      17.30-18.30 uur

       
       

      Training selectie

      18.30-20.00 uur

       
             

      Vrijdag 26 november

      Training junioren

      18.30-20.00 uur

       
       

      Training 3,4,MW

      20.00-21.00 uur

       
             

      Zaterdag 27 november

      Start competitie