/
    • Voorbereiding junioren & senioren seizoen 2020-2021

      Voorbereiding junioren & senioren seizoen 2020 – 2021

      Datum                                  Activiteit                             Tijd                

      Maandag 10 augustus           training selectie                     20.00 uur

      Woensdag 12 augustus          training junioren                    18.30 uur 

                                                 training selectie                     20.00 uur

      Vrijdag 14 augustus              training junioren                    18.30 uur

      14, 15 & 16 augustus           Trainingsweekend selectie

       Maandag 17 augustus          core training junioren            19.00 uur

                                                training selectie                     20.00 uur                               

      Dinsdag 18 augustus            training restgroep                  19.30 uur

      Woensdag 19 augustus          training junioren                    18.30 uur

                                                  Rodenburg 2 – Flamingo's 2           19.30 uur 

                                                 Rodenburg 1 – Flamingo's 1          20.45 uur

      Donderdag 20 augustus     Flamingo’s A1-SCO A1                       20.00 uur        

      Vrijdag 21 augustus               training junioren                    17.30 uur

                                                  training selectie                     19.00 uur

                                                  training restgroep                  20.30 uur

      Zaterdag 22 augustus           Wez Handich A1 – Flamingo's A2     12.00 uur

                                                   Wez Handich 3 – Flamingo's 3         13.30 uur

                                                   Wez Handich 2 – Flamingo's 2         15.00 uur

                                                   Wez Handich 1 – Flamingo's 1         16.30 uur

      Maandag 24 augustus             training selectie                     20.00 uur 

      Dinsdag 25 augustus              training restgroep                  19.30 uur

      Woensdag 26 augustus           training junioren                    18.30 uur

                                                  training selectie                      20.00 uur

      Donderdag  27 augustus        Flamingo's A1 – Wâlden A1                 19.30 uur                   

                                                   Flamingo's A2 – Wâlden A2                 19.30 uur       

      Vrijdag 28 augustus               training junioren                    17.30 uur

                                                  training selectie                     19.00 uur

                                                  training restgroep                  20.30 uur         

      Zaterdag 29 augustus           Flamingo's 3 – Inv 3                              13.00 uur       

                                                  Flamingo's A2 – OKO A3                       14:00 uur      

                                                  Flamingo's 2 – Inv 2                             14.30 uur       

                                                  Flamingo's 1 – Inv 1                             16.00 uur     

      Maandag 31 augustus           Flamingo's A1 – OKO A1                      19.00 uur    

                                                 training selectie                     20.00 uur

      Dinsdag 1 september            training restgroep                  19.30 uur

      Woensdag 2 september         training junioren                    18.30 uur

                                                 training selectie                     20.00 uur                               

      Donderdag 3 september     Flamingo's 2 – Oerterp 2                         19.15 uur       

                                                 Flamingo's 1 – Oerterp 1                      20.30 uur       

      Vrijdag 4 september              training junioren                    18.00 uur

                                                  training restgroep                 19.30 uur   

      Zaterdag 5 september          start competitie