/
  • KV Flamingo's doet mee aan de Jeugd Sponsor Actie!

   Dit jaar heeft onze club wederom de kans gekregen om doormiddel van de Poiesz Jeugd Sponsor Actie geld binnen te halen om te besteden aan onze jeugdleden. 

   De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van KV Flamingo's is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Buitenpost. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 11 februari t/m 7 april 2019 bij Poiesz supermarkten. Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. 

   Elke week zijn er speciale aanbiedingen waarbij wel 10 tot 15 munten verkregen kunnen worden!!  Wij willen al onze leden, fans en supporters dan ook oproepen om zo veel mogelijk munten in onze koker te stoppen. Op zaterdag 23 februari is het onze actiedag. Op deze dag zullen enkele van onze enthousiaste jeugdleden in de winkel het actieproduct aan de man proberen te brengen. 

   Nog belangrijk: Sponsormunten van voorgaande jaren zijn niet meer geldig, gooi deze dus niet meer in de koker. 

   Laten we er met zijn allen, net als vorig jaar, weer een groot succes van maken!